Дизайн інтер’єру в стилі лофт

Лофт, це стиль інтер'єру, який ви можете любити чи ні, але ставитися до нього з байдужістю неможливо.

На сьогоднішній день лофт все більше набуває популярності. Його використовують в квартирах з вільним плануванням, в приватних будинках, в кафе, ресторанах і т.д.

Хто ж зараз воліє до данного стилю:

- власники квартир з вільним плануванням воліють Лофт як бажаний стиль інтер'єру: просторі кімнати і високі стелі дозволяють повністю розкрити красу цього стилю.

- молоді люди вважають лофт найкращим інтер'єром, в основному через те, що він підкреслює індивідуальність і, виглядає цікавим і нетривіальним.

- творчі люди: лофт-квартира або галерея ідеально підходять для виставок художників, архітекторів різних презентацій.

Читати далі

Дизайн інтер’єру у скандинавському стилі

Скандинавський стиль, як стиль дизайну інтер'єру, почав активно повертатися з 50-х років ХХ століття.

Його гладкі лінії і нейтральна палітра залишаються поза часом і додають відчуття елегантності в будь-яке приміщення.

Що таке скандинавський стиль?

Створення скандинавського стилю, як правило, приписують Карлу Ларсону. Даний стиль поєднує в собі нейтральні кольори шведського, норвезького та датського пейзажів з випадковим старовинним видом.

Довгі зими і відсутність природного світла в Скандинавії створили потребу в гладких і повітряних інтер'єрах, з максимальним проникненням сонячного світла.

Читати далі

Дизайн інтер’єру в сучасному стилі

Дизайн приміщення в сучасному стилі, будь то спальня, офіс або цілий будинок, має на увазі використання найсучасніших і якісних матеріалів в сфері дизайну. До декору в цьому випадку застосовується зовсім інший підхід, його має бути якомога менше.

Можна виділити 5 основних законів сучасного стилю.

Закон 1. Простота і лаконічність форм. Хороший майстер завжди прагне позбутися зайвого у своєму мистецтві. Так роблять і сучасні дизайнери: форма не повинна затьмарювати зміст, адже все геніальне - просто.

Читати далі

Дизайн інтер’єру в стилі неокласіцизму

Неокласичний стиль - це елегантність і вишуканість. Цей стиль більш скромний і приглушений, ніж помітний прояв багатства, яке випромінювала епоха рококо кінця 1700-х років.

Елегантні лінії і концепція розкоші менш величні, ніж більш помітний попередник. Англійський архітектор Роберт Адам зіграв важливу роль в прийнятті різних елементів західної архітектури та інтерпретації цих різних культур в новий стиль з римської і грецької архітектур. У сучасну епоху неокласичні інтер'єри полюбилися за свою вічну елегантність. Тут ми представляємо найбільш важливі особливості цього стилю і пов'язаного з ним способу життя.

Читати далі
1 2

Залиште заявку