Планування приміщень

 • З планувального рішення починається будь-який дизайн-проект. На даному етапі можна продумати зонування приміщення з урахуванням всіх будівельних норм і побажань замовника. Також в планувальному рішенні виконується розстановка меблів, сантехнічного, електричного і вентиляційного обладнання відповідно до їх габаритних розмірів. Виконується план демонтажу і монтажу перегородок. Якщо вам не потрібен дизайн інтер'єру, а ви лише хочете спланувати простір, тоді дана послуга це ваш варіант.

  У послугу входить: 1. Обмір приміщення і фотофіксація. Існуючий план. 2. Планувальне рішення 3 варіанти. 3. План розстановки меблів, сантехнічного обладнання з урахуванням габаритних розмірів, ергономіки та будівельних норм. 4. План демонтажу і монтажу перегородок

  Склад дизайн проекту

  Цікавить ціна?

  Заповніть форму та ми все прорахуємо

  arrow
  Заповнити форму

  Перепланування квартир,
  будинків та комерційних об'єктів

  Планування квартир

  Етап планування інтер'єру найперший крок до нашої з Вами спільної мети - прекрасний і неповторний дизайн вашого будинку. Коли ми чогось хочемо домогтися або щось отримати, ми бачимо кінцевий результат, який нас абсолютно задовольняє. Але щоб прийти до нього, нам потрібно спочатку спланувати послідовність кроків і дій.Так і у випадку з отриманням ідеального ремонту ми повинні почати з планування простору.

  Планування коттеджів

  Студія інтер'єрів New-Design максимально відповідально підходить до цього етапу. Тут ми поділяємо простір, плануємо розстановку меблів з урахуванням всіх комунікацій, закладених забудовником. Ми враховуємо всі зведені на етапі здачі будинку перегородки. У разі зміни існуючих конструкцій, ми рекомендуємо, а також можемо взяти на себе процес узгодження змін в існуючий проект БТІ, або інших відповідальних служб.

  Планування громадських інтер'єрів

  Якщо мова йде про планування кафе, ресторанів або громадських приміщень, то тут важливими питань є вентиляція, кондиціонування і системи безпеки. В даному випадку дизайн виконується з урахуванням наявності всіх цих систем.

  Планування офісів

  При плануванні офісного простору необхідно враховувати також всі перераховані вище фактори. Також продумувати зручність при переміщенні персоналу. Ергономіку кожного співробітника під час роботи. Передбачати достатнє освітлення робочої зони, створювати зони для комфортного відпочинку співробітників, так як це безпосередньо впливає на ефективність їх роботи.

  Залишіть заявку і ми зв'яжемось з вами в найближий час   Івано-Франківськ, Львів, Київ

   +38 098 255 80 82

   +38 066 34 22 066