Наша команда

 • Керівник студії, провідний дизайнер Ігор Іванов

  Вітаю Вас в нашій студії інтер'єрів New-Design! Мене звати Ігор. Моя філософія життя - кожна дія має бути наповнена сенсом. Наше життя складається з різних дрібних речей і подій. Моє завдання, як дизайнера, продумати всі дрібниці виходячи з ваших побажань і потреб. Створюючи дизайн - я хочу, щоб кожен інтер'єр був індивідуальним і припадав до душі його власнику. Щоб ви відчували себе в ньому комфортно і ваш настрій завжди був на висоті.

  Дизайнер інтер’єру Юлія Байдак

  Мене звати Юлія. Все своє творче життя я присвячую дизайну і створення нового, індивідуального. Навколо нас стільки всього цікавого і гармонійного, надихаючись цим, я створюю неповторні інтер'єри, наповнюю кожний простір лаконічними завершеними формами. Моє прагнення - це створення легкого і функціонального, яскравого і привертаючого до себе увагу інтер'єру. Я вважаю, що отриманий досвід є неоціненним внеском у розвиток особистості, який допомагає нам рухатися вперед і вдосконалюватися.

  Дизайнер інтер’єру Аміна Лінецька

  Мене звати Аміна. Моя робота - жива історія натхнення, пошуку і результату. Це життя, це безперервний творчий процес. Дизайн інтер'єру впливає на людину. Змінює уявлення про життя і думку про себе. Створюючи інтер'єр, перш за все потрібно почути і зрозуміти, що в кінцевому результаті очікує замовник і ми втілимо його ідеї і побажання в майбутньому інтер'єрі.

   Залиште заявку