Перепланування квартир,
будинків та комерційних об’єктів

Планування квартир

Етап планування інтер’єру найперший крок до нашої з Вами спільної мети – прекрасний і неповторний дизайн вашого будинку.
Коли ми чогось хочемо домогтися або щось отримати, ми бачимо кінцевий результат, який нас абсолютно задовольняє. Але щоб прийти до нього, нам потрібно спочатку спланувати послідовність кроків і дій.Так і у випадку з отриманням ідеального ремонту ми повинні почати з планування простору.

Планування коттеджів

Студія інтер’єрів New-Design максимально відповідально підходить до цього етапу. Тут ми поділяємо простір, плануємо розстановку меблів з урахуванням всіх комунікацій, закладених забудовником. Ми враховуємо всі зведені на етапі здачі будинку перегородки. У разі зміни існуючих конструкцій, ми рекомендуємо, а також можемо взяти на себе процес узгодження змін в існуючий проект БТІ, або інших відповідальних служб.

Планування громадських інтер’єрів

Якщо мова йде про планування кафе, ресторанів або громадських приміщень, то тут важливими питань є вентиляція, кондиціонування і системи безпеки. В даному випадку дизайн виконується з урахуванням наявності всіх цих систем.

Планування офісів

При плануванні офісного простору необхідно враховувати також всі перераховані вище фактори. Також продумувати зручність при переміщенні персоналу. Ергономіку кожного співробітника під час роботи. Передбачати достатнє освітлення робочої зони, створювати зони для комфортного відпочинку співробітників, так як це безпосередньо впливає на ефективність їх роботи.